
113,80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Серветки целюлозні PRO жовті 18х18 см 5 шт (19300192)
Жовті целюлозні серветки PRO артикул 19300192 розміром 18×18 см — практичне рішення для вологого прибирання, миття посуду, видалення бруду, пилу та жиру з різних поверхонь. Виготовлені з натуральної целюлози, серветки відмінно вбирають вологу, легко віджимаються, швидко просушуються, мають дрібнопористу структуру, стійкі до стирання та розривів. Не залишають розлучень та подряпин. Жовтий колір дозволяє легко ідентифікувати серветки для різних зон прибирання. Підходять для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: целюлозні серветки
Бренд: PRO
Колір: жовтий
Розмір: 18×18 см
Кількість в упаковці: 5 шт
Артикул: 19300192
Матеріал: целюлоза
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Серветка |
| Основне призначення | Універсальне |
| Матеріал | Целюлоза |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Колір | Жовтий |
| Ароматизована | Ні |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Виробник | PROservice |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 18х18 см |
| Ширина в пакованні (см) | 19 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Склад | целюлозні |