
45 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет-куточок крафтовий 170х170 мм 100 шт
Паперовий пакет-куточок крафтового кольору розміром 170×170 мм – практичне та екологічне рішення для пакування, зберігання та транспортування сендвічів, бургерів, снеків, випічки, круасанів та інших продуктів харчування. Виготовлений з міцного крафт-паперу натурального коричневого кольору, форма куточок забезпечує зручність використання та естетичний вигляд. Пакет легкий, гігієнічний, безпечний для навколишнього середовища, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: паперовий пакет-куточок
Матеріал: крафт-папір
Колір: крафтовий (бурий)
Розмір: 170×170 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для продуктів |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 170х170 мм |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 100 |
| Повноколірна | Так |