
3,65 ₴
Мінімальне замовлення — 1000 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакування пластикове pet з кришкою 330 мл 89х57 мм 1000 шт
Пакування пластикове з кришкою з PET внутрішнім розміром 89×57 мм, зовнішнім 106×60 мм, висотою 43 мм, об'ємом 330 мл – практичне та зручне рішення для сервірування, зберігання та транспортування продуктів харчування. Виготовлена з міцного харчового PET-пластику, вона забезпечує герметичність, надійний захист вмісту та зберігає свіжість продуктів. Упаковка легка, гігієнічна, не потребує миття та ідеально підходить для використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах. Важливо: перед розігрівом їжі в мікрохвильовій печі кришку необхідно знімати.
Характеристики:
Тип: контейнер з кришкою
Матеріал: PET (харчовий пластик)
Колір: прозорий
Внутрішній розмір: 89×57 мм
Зовнішній розмір: 106×60 мм
Висота: 43 мм
Об'єм: 330 мл
Кількість в упаковці: 1000 шт
Температурний режим: для холодильника
Застереження: не використовувати в мікрохвильовій печі
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Об`єм | 330 мл |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 89х57мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Об'єм, мл | 330 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Декорування | Однотонні моделі |